Kategoriler

GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Kargo Ücreti Yoktur.
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Çerçeveli Resimler

Alt KategorilerÇerçeveli Resimler :

Çerçeveli Resimler

--- Sitemizdeki çerçeveli resimler için yalnızca iki çeşit çerçeve kullanılmaktadır. Görmüş olduğunuz bu çerçeve çeşitleri, en çok tercih edilenler arasından belirlenmiştir. Soldakini Klasik Çerçeve, sağdakini ise Altın Çerçeve olarak adlandırıyoruz. Tüm çerçevelerimizin, çerçeve kamaları çakılmadan önce sıcak silikon ile yapıştırılarak daha da sağlam olması sağlanmıştır. Resimlerin net ölçüleri 32x45, 50x70, 70x100, 100x150 cm olup etrafına, çerçeve genişliği kadar büyümektedir.
--- Bu kategori altında yer alan Çerçeveli Atatürk Resimleri, Atatürk'ün en nadir fotoğraflarından; Çerçeveli Özel Resimler, içeriğinde anlam ve değer taşıyan özel fotoğraflardan; Çerçeveli Dekoratif Resimler ise ofisinize, makamınıza veya evinize yakışacak, baktıkça hem gözünüzü hem gönlünüzü okşayacak en dekoratif tablolardan seçilerek oluşturulmuştur.
--- Atatürk'e gönül verenler, resmi kurumlar, firma ve işletmeler tarafından tercih edilen Çerçeveli Atatürk Resimleri, görselliğinde düşüncelerimizi yansıtan Çerçeveli Özel Resimler, şıklığı ve zerafati ile bulunduğunuz mekanı güzelleştiren Çerçeveli Dekorafif Resimler; piyasada bulunan benzerlerine göre çok daha yüksek çözünürlükte, daha net, daha kaliteli hem de daha fazla içeriğe sahiptir.
--- Medya Tanıtım Merkezi olarak müşterilerimize en güzel resim görsellerini, hazır çerçevelenmiş şekilde sitemizde, mümkün olan en ucuz fiyatlarla online sunuyoruz.
--- Gözünüze, gönlünüze, ideolojinize, evinize, işyerinize, ofisinize, makamınıza en uygun, piyasada kolay bulamayacağınız en güzel resimleri; kalitesi ve ömür boyu garantisi ile Çerçeveli Resimler kategorisi altında bulabilirsiniz.