Kategoriler

GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Kargo Ücreti Yoktur.
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Parti Ürünleri

Alt KategorilerParti Ürünleri :

--- Parti ürünleri, partilere ait piyasadaki en iyi çerçeveli resimler, tuval (canvas) tablolar, saatler, rozetler, bayraklar ve diğer metaryaller gibi ürünleri sunar.
--- Medya Tanıtım Merkezi, Ak parti, Chp, Mhp, İyi parti, Demokrat parti ve Saadet partisinin en kapsamlı ürünlerine sahiptir.
--- Partiye gönül verenler, temsilciler ve yöneticiler tarafından tercih edilen ürünlerimiz, piyasada bulunan benzerlerine göre hem daha kaliteli hem de daha fazla içeriğe sahiptir.
--- Medya Tanıtım Merkezi olarak müşterilerimize en güzel parti görsellerini, sitemizde mümkün olan en ucuz fiyatlarla sunuyoruz.
--- Yenilenmiş parti başkanları resimlerinden saat ve rozetlere kadar her çeşit ürünü Parti Ürünleri başlığı altında bulabilirsiniz.