KATEGORİLER

GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Kargo Ücreti Yoktur.
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Teslimat Bilgileri

       Verilen siparişlerin teslimatları, Medya Tanıtım Merkezi güvencesi altında, anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo tarafından yapılmaktadır.

       Siparişler, takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır.

       Siparişleriniz, maksimum 5 iş günü içerisinde, gerekli grafik işlemleri ve kontroller yapılarak PTT Kargo’ya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre, PTT Kargo’nun dağıtım süresinde, sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde, size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (sadece kimlik ibrazı karşılığı) teslimat yapılır.

       Paketinizi, kargo görevlisinden teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Hasarlı ve yırtılmış kolileri teslim almayınız. Lütfen kargo görevlisine hasarlı ambalaj tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurunuz.

       Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise ürün veya ürünleri, faturaları da yanında olarak, aynı ambalaj ile bize geri gönderiniz. Ürünler bize ulaştığında, sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz, size tekrar gönderilecektir.

       Siparişleriniz, eğer farklı bir adres belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte PTT Kargo’ya teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturanız, yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında veya içerisinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu e-posta veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda “aslı gibidir” kaşeli bir kopyası, tarafımızdan size yollanacaktır.

       Ürünlerimiz, Türkiye'nin her yerine PTT Kargo ile ÜCRETSİZ gönderilir bu sebeple ayrıca ücret ödemezsiniz !.. PTT Kargo’nun dağıtım alanında olmayan veya yurtdışı bölgelere yapılan gönderimlerde, başka kargo şirketi kullanılacağı için kargo bedeli alıcıya ait olacaktır.

       Siparişiniz, tarafınıza ulaştırılmak üzere PTT Kargo’ya teslim edildiğinde, vermiş olduğunuz mail adresinize Gönderi Kargo No’su da belirtilerek e-posta ile bildirim yapılır. Bu Kargo No ile ürününüzün kargo takibatını www.ptt.gov.tr adresinden yapabilirsiniz.

       Tarafınıza ulaşmayan siparişler için info@medyatanitimmerkezi.com e-posta adresi üzerinden veya +90 232 366 66 13 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gönderi Ayrıntıları

Kargo Ücreti : Ücretsiz kargo
Kargoya Hazırlık : Minimum : 1 iş günü, Maximum : : 5 iş günü, Ortalama : 3 iş günü
Kargo Süresi : Minimum : 1 iş günü, Maximum : 10 iş günü, Ortalama : 5 iş günü
İade Politikası : Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

 

Firma Bilgileri

Firma    : MEDYA TANITIM MERKEZİ - Mustafa PAMİRTAŞ
Adres    : Tersane Mah. Yalı Blv. No:10/2 D:2 KARŞIYAKA-İZMİR
Telefon : 0232 366 66 13
Fax       : 0232 366 66 13
E-posta : info@medyatanitimmerkezi.com

Hesap No :
İŞ BANKASI - Karşıyaka (3470) : TR71 0006 4000 0013 4702 7457 46 - Mustafa PAMİRTAŞ
YAPI KREDİ - İzmir-Karşıyaka (004) : TR11 0006 7010 0000 0078 1345 64 - Mustafa PAMİRTAŞ

SEÇİLMİŞ ÜRÜNLER